Есть ответ 👍

Конституционные принципы межнациональной политики рф

181
394
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


•равенство прав и свобод человека и гражданина незави­симо от его пола, расы, национальности, языка, отношения к религии, принадлежности к социальным группам и обще­ственным объединениям. • запрещение любых форм ограничения прав граждан по признакам социальной, расовой, национальной, языковой или религиозной принадлежности. • сохранение целостности и неприкосновенности террито­рии российской федерации. • равноправие всех субъектов российской федерации во взаимоотношениях с федеральными органами государствен­ной власти. • гарантия прав коренных малочисленных народов в соот­ветствии с конституцией рф, общепризнанными принципа­ми и нормами международного права и международными до­говорами российской федерации. • право каждого гражданина определять и указывать свою национальную принадлежность без всякого принужде­ния. • содействие развитию национальных культур и языков народов россии. • своевременное и мирное разрешение противоречий и конфликтов. • запрещение деятельности, направленной на подрыв бе­зопасности государства, возбуждение социальной, расовой, национальной и религиозной розни, ненависти либо вражды. • защита прав и интересов граждан российской федерации за ее пределами, поддержка соотечественников, проживаю­щих в зарубежных странах, в сохранении и развитии родного языка, культуры и национальных традиций, в укреплении их связей с родиной в соответствии с нормами международного права.

Безпечне користування газом у побуті
Кожен день люди використовують газ у побуті. Ми готуємо їжу на газових плитах, гріємо воду газовими колонками, обігріваємо свої оселі тощо. При правильному використанні природний газ є безпечним для людини. Сучасне суспільство не може існувати без газу. Проте, водночас, газ несе у собі неабияку небезпеку. Одна маленька помилка може спричинити надзвичайну ситуацію, привести до справжньої трагедії, загибелі десятків людей. Наслідками недотримання правил безпеки використання газу стають вибухи, пожежі, отруєння.
З настанням осінньо – зимового періоду знову виникає проблема нехтування людьми правилами безпеки при користуванні газом. Наголошуємо, що користуватися будь-яким газовим приладом можна тільки при відчиненій кватирці, щоб у приміщення постійно поступало свіже повітря. Та коли на вулиці стає холодно, люди не зачиняють вікна, а й заклеюють їх. Тому часто причиною виникнення надзвичайних подій є необізнаність та безвідповідальність господарів.
Наприклад, дуже важливим питанням є перевірка димовентиляційних каналів на наявність тяги. Перевіряти тягу у каналі треба за до аркуша паперу. Якщо він притягнувся, то все гаразд. Якщо ні – користуватись газовими приладами небезпечно. Майже у кожному районі області є спеціалізовані організації, які мають дозвіл на обслуговування димовентиляційних каналів, і при виявленні несправності або відсутності тяги, необхідно звертатися саме до них. У жодному разі не можна перевіряти тягу сірником.
Взимку необхідно слідкувати, аби до димоходів не потрапляв сніг та не було обледеніння. Цегляні димоходи повинні проходити перевірку і чистку двічі на рік, азбесто-цементні – раз на рік. Після перевірки спеціалізованою організацією складається акт, який надається абоненту та газовому господарству.
Якщо ви відчули запах газу – це може бути витік. Одразу організуйте провітрювання приміщення. Закрийте всі крани на газопроводі та перед газовими приладами. Не користуйтеся електроприладами: іскра може спричинити вибух. Зі стаціонарного телефону, а краще вийдіть з квартири і з мобільного наберіть «104»! Вам цілодобово готові надати до На Кіровоградщині газ у побуті використовують як мешканці багатоповерхових житлових будинків, так і приватного сектору. Прикро констатувати той факт, що досить часто люди роблять зовсім неприпустимі речі, в результаті чого гинуть. Наприклад, використання для обігріву приміщення печей для приготування їжі. Це велика помилка людей, причому всіх вікових категорій. Популярністю в цій справі користуються саме газові плити. Наголошуємо: це суворо заборонено! Для згорання 1 кубічного метру газу потрібно 10 кубічних метрів повітря. Тобто відбувається згорання свіжого повітря у приміщенні. У кращому випадку це призводить до головного болю, у гіршому – отруєння газом та навіть вибуху.
Важливо також, аби батьки не підпускали до газового обладнання дітей віком до 7 років, а навчали їх, як діяти при появі запаху газу в приміщенні.
Кожен рік архів трагічних випадків в Україні, пов’язаних з використанням газу, поповнюється. Дехто вважає, що з ним біди статися не може, інші взагалі не замислюються над питанням власної безпеки. Але статистика свідчить, що це помилкова думка! За даними ВАТ «Кіровоградгаз», з початку 2018 року від населення області на телефон «104» надійшло майже 13 тис. заявок, на які оперативно відреагували працівники аварійно – диспетчерських служб товариства.
Внаслідок порушення правил користування природним газом у побуті в лютому місяці 2018 року стався вибух газу в одній із квартир житлового будинку №9 по вул. Миру, в м. Кропивницькому. На щастя ніхто з мешканців не постраждав, але частина житлового будинку була доведена до аварійного стану.
ВАТ «Кіровоградгаз» нагадує усім споживачам природного газу, що своєчасне технічне обслуговування газових приладів – запорука їх безпечного функціонування. Аби не залишитись без газопостачання та уникнути можливих аварійних ситуацій, споживачам природного газу необхідно потурбуватися про свою безпеку та організувати перевірку стану системи вентиляції і димоходів житлових будинків, дотримуватись правил безпеки та не залучати до ремонту та заміни газового обладнання сторонніх осіб.
Нажаль, більшість людей здатні вчитися тільки на своїх помилках. Проте, пам`ятайте, що з безпекою жартувати не можна. Тут кожна помилка може стати останньою, і не тільки для вас.
Для забезпечення безпечної життєдіяльності населення та попередження нещасних випадків при використанні газу в побуті, необхідно пам’ятати декілька правил:

· не дозволяйте користуватися газом дітям дошкільного віку;

· переконайтесь у відсутності запаху газу і тільки тоді запалюйте газ;

· перед включенням газових приладів із відводом продуктів згорання у димохід, перевіряйте наявність тяги в димовому

Популярно: Обществознание