Есть ответ 👍

Кареглазый глухой левша женился на голубоглазой правше с нормальным слухом. у них родилась дочь левша голубоглазая и глухая.каковы генотипы всех членов этой семьи.какова вероятность рождения в этой семье кареглазого ребенка с нормальным слухом и лучше владеющей правой рукой.известно что карий цвет глаз, нормальный слух, и уменя правши являются доминантными признаками

130
488
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

AndreyMiix
4,5(84 оценок)

а-карие глаза,а-голубые,в-правша,в-левша,с-нормальный слух,с-глухота.генотип отца ааввсс,генотип матери ааввсс, генотиа дочери ааввсс.вероятность рождения ааввсс 1/8.

arhived1
4,6(14 оценок)

властивості води.  роль води в біосистемах визначається її фізико-хімічними властивостями.

■ для чистої води характерні прозорість, відсутність смаку, кольору, запаху. природна вода завжди містить різні домішки: розчинені речовини у вигляді йонів, нерозчинені сполуки – у вигляді суспензії. вода – єдина речовина на землі, яка одночасно і у великій кількості зустрічається в рідкому, твердому і газоподібному станах.

■ густина води за температури +4 °с є максимальною і дорівнює 1 г/см3. із зниженням температури густина зменшується, тому лід плаває на поверхні води.

■ вода має аномально високі питому теплоємність (4,17 дж/гк), теплоту випаровування (за температури 100 °с – 2253 дж/г), теплоту танення (за температури 0 °с – 333,98 дж/г).

■ воді властивий виключно великий поверхневий натяг за рахунок потужних сил зчеплення (когезії), пов'язаних з утворенням водневих зв'язків між молекулами.

■ для води характерна властивість прилипання (адгезії), яка проявляється у разі підняття її проти гравітаційних сил.

■ воді у рідкому стані властива текучісь, нестискуваність, чим обумовлені явища  осмосу  та  тургору.

■ вода має амфотерні властивості, тобто проявляє властивості як кислоти так і основи та бере участь у кислотно-основних реакціях.

■ вода здатна виступати і як відновник, і як окисник, здійснюючи біологічно важливі окисно-відновні реакції обміну речовин.

■ молекули води полярні, завдяки чому беруть участь у реакціях гідратації, забезпечуючи розчинення багатьох хімічних сполук.

■ вода бере участь у біологічно важливих реакціях розкладання – реакціях  гідролізу.

■ молекули води здатні дисоціювати на йони: н2o = н+ + он-.                         вода — основа життя на землі. вода — найважливіший компонент, після повітря, необхідний для життя людини. організм людини складається на 65-90% з води, тому підтримку водного — одна з необхідних умов існування людини (як і будь-якого живого організму).       

Популярно: Биология