Есть ответ 👍

Какие примеры гиперболы, иронии, гротеска есть в "повесть о том, как один мужик двух генералов прокормил" ?

181
348
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Galinachlen
4,6(17 оценок)

Гипербола: "пища в том самом виде родится , в каком её к столу "   "мужик в ладони суп варил" гротекс: "жили да  были два генерала, и так как оба были легкомысленны то в скором времени по щучьему велению по моему хотению, очутились   на необитаемом острове"

Автор – Редьярд Кіплінг

Рік написання – 1889

Рід літератури – ліро-епос

Жанр – балада

Тема – протистояння та примирення Сходу і Заходу.

Ідея – ствердження миру і злагоди між народами, незважаючи на різницю в вірі, поглядах, мові.

Художні засоби  епітети – сміливий, сильний, легка, гарячий, вороний, шия горда та ін. порівняння – мчав швидше пташиних зграй; мчала, мов лань; наче дзвін; як шибениця міцний; мов олень; мов зранений бик метафори – погляд горів, сміявся смерті в лице; серце б’є

Головні герої: Камаль – вожак повстанців. Сильний, сміливий, не боїться ночі, вправний, вкрав найкращу лошицю Полковника, хороший вершник, скочив легко в сідло, дуже швидко оминає всі небезпечні місця. полковничий син – молодий юнак, сміливий, безстрашний, один кинувся наздоганяти Камаля і його воїнів, не думав про свою безпеку, хоробро повернув за Камалем у провалля. автор-оповідач.  Розповідь ведеться від імені оповідача, який начебто збоку дивиться на все, що відбувається.   син Камаля, воїни-повстанці, солдати королівської армії.

Основна думка – немає Заходу без Сходу, а Сходу — без Заходу, всі частини поєднуються в одному цілому, світ різнобарвний і багатоликий, тому завдання справжньої людини — увібрати, зрозуміти, поважати й полюбити це розмаїття: завжди є шанс подолати протистояння різних сил та ідей, якщо люди будуть поважати один одного, дотримуватися законів честі й розв’язувати всі конфлікти мирно. Тому завдання справжньої людини — ввібрати, зрозуміти, поважати й полюбити це розмаїття. Це є шлях до оновлення буття всього людства.

Популярно: Литература