Есть ответ 👍

4. твори яких жанрів переважають у спадщині м. коцюбинського? прокоментуйте таку тезу: м. коцюбинський розширив тематичні обрії української літератури. 5. які автобіографічні мотиви наявні в новелі м. коцюбинського «intermezzo»? 6. до якого літературного роду належить новела «intermezzo»? аргументуйте свою думку конкретними . 7. як ви розумієте подане в дужках уточнення м. наєнка про повість «тіні забутих предків»: « розповів (не розповів, а проспівав! ) натхненну »? 8. чому головних героїв повісті м. коцюбинського «тіні забутих предків» називають «карпатськими ромео і джульєттою»? 9. які ознаки неоромантичного стилю властиві повісті «тіні забутих предків»? у яких епізодах цього твору яскраво виразне імпресіоністичне звучання? 10. прокоментуйте назву новели «intermezzo», спираючись на тлумачення музичного терміна й особливості змісту цього літературного твору. 11. перепишіть у зошит чи на окремий аркуш уривок (або зробіть його ксерокопію) з новели м. коцюбинського «intermezzo» від слів «мої дні течуть тепер серед » до слів «я тільки тепер побачив ». зафарбуйте рядки цього уривка олівцями, добираючи кольори відповідно до барв, які виникають у вашій уяві під час читання. зіставте свої «імпресіоністичні роботи», проаналізуйте кольорову палітру й сформулюйте висновок. 12. якби вам довелось озвучити фільм за мотивами повісті м. коцюбинського «тіні забутих предків», то які за настроєм мелодії ви створили б для нього і які б музичні інструменти використали? поясніть свій вибір. прийму только полный и развернутый ответ на каждый из вопросов.либо на

231
434
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


4. новели.  розширив імпресіоністичний стиль укр.літ,відноситься до ₴нової генерації письменників", почав творити модерну літетуру, якої не було раніше, з'єднував музику з літературою (як у творі інтермеццо), експерементував з поєднаннями цим самим створюючи нові вітки. 5. він написав її з себе, описав  відчуття, втому, яка накопичилася в нього на протязі життя у місті, передав красу того світу який він бачив навколо себе. 6. інтермеццо - імпресіоністична новела. має непередбачуваний та неочікуваний кінець(що є характерним для новели) передає почуття, є дуже емоційною (треба прочитати текст та виписати найемоційніші моменти, я вже його перечитувати не буду= 7. бо вона дуже емоційна, описує життя та кохання двох людей, має багато ₴пісенних моментів", коли іван танцює з чугайстирем, коли марічка співає. крім того новела легко читається, що теж несе в собі певну "музичність" 8. бо вони також були дітьми двох ворогуючих сімей, закохалися один в одного ще в дитинстві,  їхні стосунки розвивалися швидко, але були обірванні смертю марічки, сумуючи за коханою іван постійно шукав її, чув її голос і в результаті це його до гибелі. знову ж одна любов принесла декілька смертей - аналогія з ромео і джульєтою.  9. неоромантизм - емоційні протиставлення героїв,  ніжна й безпосередня у своїй природно-поетичній первозданності марічка і приземлено-груба  палагна. посилений імпресіонізм -  під час похорону  івана гуцули влаштовують танок, стан івана після того як дізнався про смерть коханої, на початку твору сварка та бійка між сім'ями, танець з чугайстирем тільки б вберегти від смерті мавку.10. в музиці інтермеццо - це невелика п'єса (підвид драматургії, розвивається з великою кількістю головних героїв).в новелі коцюбинського також відображені герої, перечислені на початку твору так як у п'єсах (моя утома, вітер, рука города і тд). його новела невелика за змістом, так як і п'єса. поскільки в музиці інтермеццо вставляється у середину великого твору, то ще її можна назвати "паузою", і новела письменника - також пауза його городського життя.  11. це треба робити самостійно. можу порекомендувати рядки з природою фарбувати зеленим або блакитним кольором - як символ духу, волі, здоров'я, свободи та відпочинку. там де буде місто - можна взяти сірий, коричневий кольори - як символи тяжкості, заповненості, буденності та сірості.  де описуються емоції можна взяти жовтий або оранжевий - відображення почуттів та душі.  12. скрипку(альт, контрабас) (вона може передавати як розчуленість, спокій, так і сердиті та сильні тони), піаніно - моменти з природою, наповнені спокоєм, саксофон - також спокій. 

Табиғатта түрлі ауруларға шипа болатын минералды сулар болады. бұл суларды ішу, шомылу арқылы емге пайдалану ертеден-ақ белгілі болған. судың шипалық қасиеті ондағы еріген заттардың мөлшеріне қарай анықталады және олар салқын, жылы, ыстық күйінде кездеседі. минералды сулар денедегі ісіктерге қарсы, жүйке жүйесін нығайту, қан тамырын кеңейту, өт пен ішті тазалау, тамақтың қалқанша безінің, өкпе-бауырдың қызметін жақсарту және т.б. көптеген ауруларды емдеу үшін қолданылады. бүгінде қазақстанда 100-ден астам минералды су көзі анықталып, көпшілігі ел игілігіне жаратылуда. мысалы: "алмаарасан", "қапаларасан", "сарыағаш", "мерке"  т.б. соның біріне ғана тоқталайық. "алмаарасан" минералды суы.  "алмаарасан" – жер асты ыстық суы. алматы облысы қарасай ауданында (алматы қаласынан оңтүстікке қарай 26 шақырым жерде) орналасқан. құрамында кремний көп, яғни, емдік қасиеті бар суларға жатады. судың өзіне тән иісі бар. 1951-53 жылдары бұрғыланған 5 ұңғымадан су өздігінен атқылап шыққан. судың температурасы цельсий шкаласы бойынша +33-38 градус. алмаарасан минералды суы негізінде 1932 жылдан бері "алмаарасан" жұмыс істеуде. онда аяқ-қол, буын, тері және асқазан ауруларын емдейді. артезиан сулары жер астынан артезиан суын пайдалану үшін құдық қазылады немесе бұрғыланған ұңғымалар жасалады. қазақстанда артезиан құдығы хіх ғасырдан бастап қазылды. артезиан құдығының қабырғасы берік болса шегенделмейді.   ал қабырғалары қиыршық тас, құм тас, малта тас немесе борпылдақ, сусымалы болса таспен, ағашпен шегенделеді. қазіргі кезде арнаулы қондырғылармен жүздеген метр тереңдікке дейін бұрғыланып, темір немесе құйматас құбырлар орнатылу жұмыстары қолға алынған.

Популярно: Українська література