eka04599
24.10.2022 19:34
Биология
Есть ответ 👍

Поясните почему надо не только бережно относиться к растениям как большой ценности нашей планеты ну и охранять среду в которой они произрастают

168
353
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

barash8
4,8(29 оценок)

Ты , человек, любя природу, хоть иногда её жалей в увеселительных походах не растопчи её полей, не жги её напропалую и не исчерпывай до дна! и помни истину простую- нас много, а она- одна!
анель1011
4,8(63 оценок)

Складається зі статевих органів та статевих ознак: первинних геніталії, молочні залози і вторинних наприклад, тип розподілу жирової тканини, тип оволосіння.

Жіночі статеві органи поділяються на зовнішні та внутрішні, межею між якими є гімен за його наявності чи вхід у вагіну. Зовнішні геніталії — вульва лобковий горб, великі та малі статеві губи, клітор (голівка та каптурматеріали , промежина, гімен, вхід у вагіну, отвів сечівника,забезпечують сексуальну насолоду, виділення менструацій та сечі.

Внутрішні геніталії вагіна, матка та її придатки фаллопієві труби і яєчники — відповідають за репродуктивну функцію коїтус, запліднення, вагітність, пологи.

При народженні у жінок вже є певний запас яйцеклітин, і після менархе в пубертаті (11 – 15) років вони витрачаються протягом менструальних циклів дітородного періоду до менопаузи (45 – 55 років) внаслідок зниження секреції прогестерону та естрогену.

Популярно: Биология