Есть ответ 👍

Виконайте письмово синтаксичний розбір двох речень . (на вибір) 1. зайде сонце - катерина по садочку ходить. 2. ген від моря до гаю налилися жита - знову пісню співає сосна золота. 3.відра подзвонюють над степовою криницею : сонце спиняється в прошумілих кленах.4.я з квітами прийшов тебе зустріти і дуже довго ждав - зів'яли квіти. порядок разбору 1. указати що речення безсполучникове. 2. схарактеризувати речення за метою висловлювання та емоційним забарвленням. 3.визначити кількість частин що входять до складу речення. 4. указати смислові відношення між частинами. 5. указати розділові знаки між частинами. 6. накреслити схему. 7. розібрати кожну частину як просте речення

137
479
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1 речення: безсполучникове, розповідне, неокличне, 2 частини, час, тире, [ час  ] - [   ], зайде сонце - двоскладна, непоширена, катерина по садочку ходить - двоскладна, поширена.

4 речення: безсполучникове, розповідне, неокличне, 2 частини, причиново-наслідкові відношення, тире, [причина ] - [ наслідок ] , 1 частина -  я з квітами прийшов тебе зустріти і дуже довго ждав - двоскладна, поширена,2 частина - зів'яли квіти - двоскладна, непоширена.


Усвіті є дуже багато різних родин та батьків. є, на жаль, батьки, яким не подобаються їхні діти, і вони їх виганяють на вулицю. але більшість добрі, вони життя можуть віддати заради своєї дитини.у мене теж є батьки, і вони добрі. вони працюють, не рук. мама прибирає квартиру, готує різні страви, виконує дуже багато іншої роботи. недарма кажуть: "жіноча робота ніколи не скінчиться". це, звісно, правильна думка. тато — головний у нашій сім'ї — забезпечує нас усім: купує одяг, продукти, постійно працює на різних роботах, аби нам нічого не бракувало.я вважаю, шо кожна дитина повинна своїм батькам тому, що батьки не встигають зробити все, що потрібно. я своїм батькам прати, прибирати в квартирі, поливати квіти, ходити до магазину.у мене найчудовіші батьки, яким я завжди буду . я дуже їх люблю.тричі відміряй, а раз відріж (роздум про зміст прислів'я)прислів'я дійшли до нас від наших пращурів як дорогоцінний мовний скарб. вони відтворюють мудрі думки нашого народу, але цю мудрість можуть зрозуміти лише ті, хто поважає рідний край та рідну мову, хто гідний цієї мудрості.пригода, про яку я хочу розповісти, сталася влітку. моя подруга надя захотіла пошити собі сукню. взяла великий шмат тканини, ножиці, голку та нитки. почала шити. вона була не дуже старанна і хотіла пошити дуже швидко. ось надя абияк зняла мірку, швиденько зробила намітки на тканині і вирізала великий шматок. притулила до себе викрійку і вирішила ще підрізати. зрізала вона ще з боків, та все на око, як-небудь, бо поспішала, хотілося швидше похизуватися сукнею. відрізала, зшила, підрубила, а сукня мала.прийшла до мене та розповідає: — юлю, ти знаєш, я захотіла пошити собі сукню. я раз поміряла, а потім декілька разів обрізала і трохи не вгадала.я посміхнулася: — надю, послухай-но, що я тобі скажу. по-перше, все треба робити охайно та старанно і думаючи. але краще за мене скаже мудре прислів'я: "тричі відміряй, а раз відріж". дотримуйся цієї мудрої думки, і ти пошиєш чудову сукню.— так, юлю, зрозуміла я, що ти хотіла мені сказати. дякую. не я навчала подругу, як шити гарне вбрання, виконувати все точно і охайно. цьому навчає нас усіх народне мудре прислів'я.

Популярно: Українська мова