Есть ответ 👍

Несколько вопросов (тестовых) 100 ! ! укажіть ряд фразеологізмів, що не є синонімами: а губи надути, напустити пиху; б бісики пускати, очима стріляти; в в баранячий ріг зігнути, в три дуги скрутити; г високо нестися, дерти кирпу. укажіть ряд, у якому подано неправильне тлумачення фразеологізму: а голову підставляти — зазнати покарання; б починати на лаврах — зазнаватися; в розкрити рота — здивуватися; г стерти в порох — знищити. укажіть ряд, у якому неправильно визначено вид тропа, використаного в тексті. а а за вікнами так само цвіли великоокі — епітет. б жоржини на чорнобильській дорозі вже другий рік як струшують бі метафора. в я втомлена, як квіти порівняння. г високий літній день підвівся в ясне небо. і вовну білих хмар тримає при землі.— гіпербола. позпачте словосполучення, які задовольняють вимогам чистоти мовлення: а прийняти до уваги, пе дивлячись на трудвощіі б здавати іспит, продовжити контракт; в рахушати за необхідне, відноситися а повагою; г договірні зобов'язання, підбивати підсумки.

153
221
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Укажіть ряд фразеологізмів, що не є синонімами: а губи надути, напустити пиху; укажіть ряд, у якому подано неправильне тлумачення фразеологізму: б починати на лаврах — зазнаватися; укажіть ряд, у якому неправильно визначено вид тропа, використаного в тексті:   а а за вікнами так само цвіли великоокі — епітет.позпачте словосполучення, які задовольняють вимогам чистоти мовлення: г договірні зобов'язання, підбивати підсумки.

По-перше, неправильно переписали речення! по-друге, синтаксична функція - іншими словами - яким членом речення виражений інфінітив. у першому реченні інфінітив "пізнати" виражений підметом, а "зрозуміти" - виражений присудком. у другому реченні "любить" виражений присудком

Популярно: Українська мова