Есть ответ 👍

6прикладів неповних речень. будь ласка.

170
389
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:


Пташка радіє весні, а дитя-матінці. у дитини пальчик заболить, а у мами -серце. свободу кожному народу! сонце  зігріває повітря, а друг-душу. рані пташки воду п'ють, а пізні-сльози ллють. яскраві зорі в нічному небі. 

1.вам подобається професія вчителя ? -дуже. 2.уже сонце на небі. 3.на міст! - крикнув він до вершників.-через десну! 4.та ні,-заперечила несміливо. 5.яке ж велике ! (море) 6.  з приїздом вас! - трохи подумавши,додав учитель.

< Попер   ЗМІСТ   Наст >

ТИПИ РЕЧЕНЬ

Реченню порівняно з іншими синтаксичними одиницями властива більша формальна і значеннєва розгалуженість. Здебільшого речення класифікують за метою висловлювання думки, емоційним забарвленням, структурою.

За метою висловлювання (функцією) речення поділяються на розповідні, питальні й спонукальні.

Розповідними називаються речення, що містять повідомлення про різні явища, події, факти, предмети, їх ознаки: Народженого до добра неважко навчити добру, - навчити, чи принатурити, чи призвичаїти. Навчений, принатурений, призвичаєний - се одне і теж (Г. Сковорода).

Розповідні речення різноманітні за своїм змістом і структурою. Це найпоширеніший тип речень у різних стилях мови: Удосконалюючи граматичну правильність мови дитини, вихователь учить дітей правильно змінювати слова та узгоджувати їх. Дітей молодшого й середнього віку вчать правильно вживати в мові однину і множину іменників, у старшому віці - вживати невідмінювані слова (3 підручника).

Питальними називаються речення, що містять у собі питання, яке спонукає співбесідника до відповіді: Про що, пташко, нам співаєш пісню голосну? (О. Олесь).

Залежно від характеру запитання питальні речення поділяються на підгрупи:

а) власне-питальні речення, що передбачають обов'язкову відповідь:

- Оксанко, дай мені своєю ручкою пописати! -А хіба твоя зіпсувалася?

- Та ні, вона робить багато помилок (3 підручника);

б) питальні речення, які передбачають тільки ствердження чи заперечення того, що в них висловлюється:

Объяснение:

Популярно: Українська мова