Есть ответ 👍

Випиши з орфографичного словника десять слив из префиксами в-.вид - подили слова для переносу

267
308
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Ввес-ти, від-стиб-ну-ти, вхо-пи-ти, від-тво-рю-ва-ти, від-тяг-ну-ти, від-ок-ре-ми-ти,  вхо-ди-ти,  від-рес-тав-ру-ва-ти, вкру-ти-ти,  від-ре-ко-мен-ду-ва-ти-ся.

смотри в объяснении.

Объяснение:

Про міцність народних традицій східне прислів’я оповідає, що старі дерева не гнуться, а сиві ріки не висихають. Пісня є однією із святинь нашого українського народу, його найціннішим духовним скарбом. Здавна Україна славилася піснями, які дбайливо передавалися від покоління до покоління. Пісня ніби цілюще джерело, з якого б скільки не пив, а більше пити хочеться. В українській пісні кохання, ласка, тривога.

Тут трепет материнської душі, світ добра, краси і справедливості. Скільки ж пісень склали люди, аби висловити свою палку любов до краю.

де народилися і живуть. В них оспівується наше минуле, незламність духу, нескореність, сила та слава.

З піснею пов’язані вікові поривання українців до омріяної незалежності, яка в наш час стала реальністю. Саме в пісні поєднане минуле, сучасне та майбутнє рідного народу, його погляди, світобачення і психологія.

Пісня – це характер, могутність, духовна скарбниця народу, це дорогоцінна спадщина, яка дісталась нам від минулих століть. Прекрасні, мелодійні, милозвучні пісні ллються живлющими струмочками, надихають, збагачують та облагороджують. У піснях народ передає з покоління в покоління набутий досвід, культуру і традиції. З їх до люди обмінюються думками, переживаннями, ідеями, висловлюють свої почуття. Пісня – це знаряддя, яке здійснює зв’язок поколінь.

То ж пишаймось і плекаймо кожне слово рідної пісні, передане нам у спадок від наших предків.

Популярно: Українська мова