Есть ответ 👍

Твір на тему "у чому краса людської душі"?

140
243
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Істину про те, що краса врятує світ важко заперечити. проте слід не забувати про те, що розуміння краси у кожного різне і залежить воно від того, у чому саме людина вбачає силу краси. а її сила може бути у всьому – у шедеврах мистецтва, материнській любові, мальовничих краєвидах рідної батьківщини, любові до ближнього, обличчі немовляти чи дівчини з глянцевого журналу, моральному вчинку або ж у благородній справі. та напевно ніхто не заперечить того, що в першу чергу нас приваблює зовнішня краса. а потім ми уже намагаємось заглянути «всередину». яка ж з них важливіша? зовнішня краса чи внутрішня? думаю, що внутрішня. чому? а все доволі просто. пам’ятаєте, ще екзюпері сказав, що «найголовніше те, чого очима не побачиш». і це дійсно так. спробую довести.уявіть собі красиву людину, з якої   витягнули душу. що ми побачимо замість неї? порожнечу. порожнечу, яку має заповнювати те, що керує нами та нашою сутністю, нашими вчинками та вибором у житті. саме вона, внутрішня краса, приховує милосердя, чуйність, здатність любити, прощати та йти по саме у ній «ховається» те, за що ми любимо і поважаємо людину.тільки шкода, що зараз мало таких людей – людей з великої літери та вмінням цінувати внутрішню красу інших. але вони є, і це вселяє оптимізм. а той, хто не оцінить цю красу, не оцінить уже нічого в людині, навіть привабливу зовнішні мне ответить на мой вопрос!
innahot418
4,5(91 оценок)

1) первая встреча с самсоном выриным и его дочерью.

встреча настолько запомнилась автору, что спустя несколько лет он с "печальным предчувствием" решил специально заехать на станцию проведать их.

2) изменения в жизни смотрителя. сбежавшая с заезжим офицером дуня разбила старику сердце. он буквально потонул в своем горе.

3) поездка в петербург в поисках дочери. герой находит ее: она живет в доме ротмистра "барыней". но ему самому было грубо отказано от дома.

4) прошло три года. за это время старик, не получивший от дуни ни весточки, медленно угасал.

5) еще через несколько лет рассказчик опять заехал на станцию. смотритель уже умер, а дуня один раз приезжала к нему на могилку.

Популярно: Литература