Есть ответ 👍

1. прочитай. спиши текст. замість крапок добери з довідки прикметники, поставивши їх у потрібних відмінках. ліс сяє кришталем. ще вчора поля й вигони були а сьогодні кожна травинка, кожна стеблина прибрана в мереживо і срібло. морозець приємно пощипує щоки. ледь-ледь риплять сніжинки під ногами. легко дихається цього ранку слова для довідки: сухий, сріблястий, білий, сірий, одно манітний, зимовий.

214
448
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Були  одноманітними, а сьогодні кожна суха травинка, кожна стеблина прибрана в сріблясте мереживо і біле срі дихається цього зимового ранку.

"мова запахів "- найдавніша, мабуть, з усіх мов, адже нею й досі користуються тварини, які раніше за інших з'явилися на землі. пахучими речовинами помічають свої дороги мурахи. бджоли-розвідниці, знайшовши їжу, просочують своїм запахом повітря й навколишні предмети, щоб робочі бджоли могли швидко й безпомилково знайти дорогу до годівниці.у джмеля головне призначення пахучих залоз - подати звістку про себе джмелихам. величезне значення має запах для зустрічі самців і самок багатьох метеликів, комах, павуків.у ссавців пахучі залози бувають на різних частинах тіла. антилопи позначають сучки дерев і кущів, розміщених на межі їхньої ділянки, виділенням передочної залози. ведмеді залишають слід на деревах і камінні кігтями і спиною, у кішок і собак для цієї мети слугує сеча.мова запахів дуже важлива для багатьох тварин-мисливців. собака та його родичі знаходять здобич головно завдяки органам чуття. відстань, на яку собака може чути запах дичини, передусім залежить від напряму і сили вітру та вологості ґрунту.з диких тварин хорошим чуттям володіють вовк, шакал, лисиця.

Популярно: Українська мова