Есть ответ 👍

1.випиши споріднені слова.познач у них корінь. син,синок,дитина,синочок,синівський,синій,усиновити,синиця,синова(чашка),сон. 2.запиши подані слова у два стовпчики. весняний,весна,весною,веснянка,весни,навесні,весну,весні. споріднені слова форми одного слова

268
447
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1. споріднені слова: син, синок,  синочок, синівський, усиновити, синова. (корінь син). спільнокореневими є слова, що мають спільний корінь і схожі за значенням. 2. споріднені слова: веснянка, весняний, весна, навесні. форми слова: весна, весни, весною, весну,весні.

Краєзнавчий музей - місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. коли проходиш по його залах, то відчуваєш, як дух минулих часів наповнює тебе. тут можна робити замітки, годинами розглядати дивовижні експонати, а можна просто мріяти, уявляючи себе то скіфом, то солдатом північної війни, то бійцем, водружающим прапор над рейхстагом.екскурсія в краєзнавчому музеї починається з доісторичних експонатів. це знаряддя праці первісної людини, твори стародавнього мистецтва, зброю і багато іншого. проходячи по залах музею, можна побачити, як удосконалювався людина, стаючи більш умілим, розумним, освіченим. наші далекі предки були великими майстрами, могутніми воїнами, талановитими архітекторами. відчуваєш гордість за них, які жили багато століть назад і вміли облаштовувати свій побут з такою ретельністю і вправністю.великий інтерес представляє постійно діюча експозиція "друга світова війна". тут можна побачити те, до чого, здається, не повинно прагнути людство: знаряддя, призначені для масового вбивства. друга світова була, за визначенням істориків, індустріальної війною: у убивчий вир були втягнуті не лише народи, але і всі матеріально-технічні ресурси країн-учасниць. в кінці експозиції можна побачити експонати, що розпові про перемогу у другій світовій війні, яку здобули війська радянського союзу, сша, великобританії і франції.сучасні експозиції радують око. у всьому своєму різноманітті представлені шедеври народних ремесел, роботи фотохудожників, скульпторів, живописців - всіх тих, кого в повній мірі можна назвати творцями історії. принаймні, тієї її частини, яка не пов'язана з насильством і смертю.

Популярно: Українська мова