Есть ответ 👍

Ответить на вопросы.правильно только надо ответить.за это 50 . 1)каких учёных называют естествоиспытателями? 2)почему возникла необходимость в создании классификации живых организмов? кто из учёных первым разработал систематику животных? 3)в чём состоит вклад к.линнея в развитие биологии? 4)кто впервые смог научно объяснить,почему у живых организмов возникают приспособления к разнообразным условиям жизни? 5)назовите учёного-основоположника учения о биосфере.

288
482
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

glokol
4,7(79 оценок)

2) потому что учёным нужно было различать организмы, для определения их совместных функций и значения. первым разработал такую систематику ернст геккель . 3) карл линней разделил растения на 24 классы. основатель систематики . 4) первым это объяснил чарльз дарвин . он создал теорию природного отбора. 5)это владимир вернадский . определения биосфера основал эдуард зюсс .
aeivanovakr2000
4,5(70 оценок)

Те, що мавпа - близький родич людини, відомо вже давно, шимпанзе серед усіх мавп - наш найближчий родич. при дослідженні днк походження людини від мавпоподібних предків цілком підтверджується. генетичні відмінності на рівні днк між людьми становлять в середньому 1 нуклеотид з 1000 (тобто 0.1%), між людиною і шимпанзе - 1 нуклеотид з 100 (тобто 1%). геном людини повністю прочитаний (секвенирован). у минулому році з'явилося повідомлення, що прочитаний також геном шимпанзе. порівнюючи геноми людини і шимпанзе, вчені намагаються виявити ті гени, які "роблять нас людьми". це було б легко зробити, якщо б після поділу гілок еволюціонували тільки гени людини, але це не так, шимпанзе теж розвивалися, в їх генах теж накопичувалися мутації. тому, щоб зрозуміти, в якій гілці сталася мутація - у людини чи у шимпанзе - доводиться порівнювати їх ще і з днк інших видів, горили, орангутана, миші. тобто те, що є тільки у шимпанзе і немає наприклад в орангутана, це чисто «шимпанзиные» заміни нуклеотидів. таким чином, порівнюючи нуклеотидні послідовності різних видів приматів, ми можемо виділити ті мутації, які відбулися тільки в лінії наших предків. зараз відомо близько дюжини генів, які "роблять нас людьми". ген прицільно інактивують, якщо знати конкретну послідовність нуклеотидів, то це можливо, після цього у миші цей ген не працює. у мишей, у яких вимкнули ген foxp2, порушилося формування однієї з зон мозку в ембріональний період. мабуть, у людини ця зона пов'язана з освоєнням мовлення. цей ген кодує фактор транскрипції. нагадаємо, що на ембріональній стадії розвитку фактори транскрипції включають групу генів на тих чи інших етапах, які контролюють перетворення клітин у те, у що вони повинні перетворитися.

Популярно: Биология