Есть ответ 👍

3-4 приклади з творів української літератури, що аргументують тезу з певного погляду. "чи варто рано покидати отче гніздо чи навпаки залишатися з батьками до останього дня."

253
369
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


на мою думку,покидати рано батькiвське гнiздо не в якому разi не потрiбно.адже саме батьки виростили тебе,дали певну освiту.вони не рук робили все на благо своiх дiтей.також треба думати,що час назад не повернути.чи не будешь ти потiм жалкувати,що вчинив саме так! адже все змiнюеться i коли ти зрозумiешь,що хочешь повернутися до того,що в тебе було ранiше ,вже буде пiздно.бiльшiсть трактують свiй ухiд тим,що хочуть скорiше подорослiшати,але на мою думку,щоб подорослiшати не обов"язково покидати рано батькiвську домiвку,а краще навчитися працювати руками,розумом,тим самим батькам i вчитися життю.адже рано чи пiздно такi обставини як одруження змусять тебе покинути отче гнiздо.а поки це не вiдбулося,нащо гнати час.та i батьки будуть бiльш спокiйнi знаючи,що з вами все добре,до того як не вiддадуть вас у руки iншоi людини,вaшоi другоi половинки.


Революція Гідності — це час пробудження людей, здатність піднятися над власними інтересами заради кращого майбутнього. Ця велика віра вела вперед попри кулі снайперів, кийки «беркутівців» та тисячі кримінальних справ, які порушували проти майданівців. «Серце Європи б’ється в Києві», — сказав французький філософ зі сцени Майдану. Нині воно б’ється в кожному з нас, хто вірить в Україну, захищає її на всіх фронтах від зазіхань агресора. Своїми спогадами про події 2013—2014 років із «Голосом України» поділилися народні депутати, безпосередні учасники подій на Євромайдані. Боротьба ще не завершена, переконані вони. Але внутрішнього настрою та рішучості їм не позичати.

Популярно: Українська мова