Есть ответ 👍

Ответьте на вопросы остготы: кто были главные внешние враги остготского королевства? каковы были действия короля по отношению к завоеванному населению? франки: кто были главные внешние враги франского королевства? каковы были действия короля по отношению к завоеванному населению?

133
144
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Vlada0904
4,4(65 оценок)

Уостготов внешние враги были гунны которые преследовали их до границ западной римской империи.так же остроты воевали с западной римской империей.остроты в основном разоряли захваченные поселения
ryenasssss
4,5(89 оценок)

Станово-представницька монархія — форма правління, централізована держава, у якій влада монарха спирається на станово-представницькі органи влади. Станово-представницька монархія є проміжним ступенем між монархією періоду феодальної роздробленості та абсолютною монархією. В країнах Європи Станово-представницька монархія виникла в умовах оформлення станів і ознаменувала певну централізацію управління державою, порівняно з феодальною роздробленістю. У період Станово-представницької монархії до станово-представницьких органів входили представники духовенства, світських феодалів, містян (купців, ремісників). Цими органами були: в Англії — парламент (з 1265); у Франції — Генеральні штати (з 1302 року); в Іспанії — кортеси (з кін. 12 — поч. 14 ст.); у Швеції — риксдаг (з 1434 року); у Данії — ригсдаг (1468—1660); у Польщі, Угорщині, Чехії — сейми (з 14—15 ст.) та ін. Станово-представницькі органи скликалися монархами для схвалення їхньої політики у найважливіших галузях державного управління.

Популярно: История