Есть ответ 👍

Твір* з чого починається школа* замітка до газети.

194
383
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Школа - це початок нового життя кожного учня. саме з першого верешся ми починаємо розуміто що на нас чекає навчання , друзі, вчителі . саме ми створюємо шкільну атмосферу , ми починаємо дружбу , ми навчаємося і досягаємо усіх вершин .   з чого починається школа ? на  сам  перед з усміхненого школяра , який готовий гризти граніт науки . давайте будемо підтримувати нашу школу, зберігати її велич науки та мистецтва . 

Літературний рід: лірика.

Вид лірики: медитативна лірика

Жанр: вірш

Художній напрям, стиль: модернізм, неоромантизм

Провідний мотив: заперечення тужливих настроїв, протиприродних молодості, оптимізм людини за будь-яких життєвих ситуацій.

Тема вірша: роздуми про негаразди у житті та сподівання на краще.

Головна ідея: є підняття духу та надії на те, що після чорної життєвої смуги буде біла. Вона запевняє, що якщо вірити у добро, коли навіть немає віри, світ змінюється на краще і всі негаразди легше пережити, коли знайти останню краплю надії.

Ліричним героєм є сам автор. Головним – людина, яка хоче жити щасливо і намагається закрити очі на усі нещастя, які звалилися їй на плечі. У творі ліричного героя можна утотожнити з Лесею Українкою.

Віршовий розмір: тристопний анапест, перехресне римування

Художні засоби:

епітети: хмари осінні, весна золота, молодії літа, думи сумні, вбогім сумнім перелозі, барвисті квітки, сльози гіркі, кора льодовая, кора міцна, весела весна, гора крута крем’яная, камінь важкий, вага страшна, пісня весела, довга нічка, зірка провідна;

метафори: владарка темних ночей;

звертання: гетьте, думи, ви хмари осінні! ; геть, думи сумні!

Також, не можна не зазначити про присутність міфологеми у творі. Вірш привертає увагу своєю думки та високо піднятим настроєм.

Уся поезія побудована на антитезах, причому художні протиставлення звучать як крилаті, афористичні ви­слови, їх виразність досягається за до метафоричної образнос­ті, яка посилює емоційність звучання твору.

Імпульсом до створення вірша стало загострення в авторки хвороби, проте подолання особистої недуги переросло в утвердження героїчної особистості, яка готова всі зусилля віддати боротьбі проти кривди в найширшому соціальному та національно-визвольному аспектах. Леся Українка утверджувала незламність духу людини й оптимістичним мо­тивом, і всіма художніми засобами, й експресивним художнім звучан­ням, коли категоричне «Ні!» на початку твору змінилося ще рішучішим «Так!» в останній його строфі.

Объяснение:

Популярно: Українська література