Есть ответ 👍

Яне могу разобрать стихотворение а.с.пушкина узник на тропы или на лексические выразительные средства .

246
323
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

karina072006
4,7(14 оценок)

Давай улетим! * мы вольные птицы: пора, брат, пора! * туда, где за тучей белеет гора, * туда, где синеют морские края, * туда, где гуляем лишь ветер… да я! » в начале марта 1829 года пушкин выехал в закавказье, где в это время шла война. еще в самом начале войны поэт просил власти зачислить его в армию, но ему отказали. пушкин решает ехать самовольно, на свой страх и риск, и там, на кавказе, пишет стихотворение «кавказ» . пушкин размышляет о жизни и о природе, равнодушной к человеческим страстям. он любуется могучим тереком, величественной природой кавказа, наблюдает за местными жителями, замечает все вокруг и — любит жизнь. могущественная природа кавказа, ее неудержимая сила противостоят человеку — маленькому и хрупкому созданию. человек и стихия — вечное единоборство.

Тема: і на знаходження відстані за швидкістю і часом. ускладнені і на зведення до одиниці.  мета уроку:   • формувати компетентність учнів у розв’язанні на знаходження відстані за швидкістю і часом, спираючись на знання дітей попереднього уроку.  • удосконалювати навички учнів у знаходженні значень виразів на додавання і віднімання, розвивати логічне мислення, увагу, мову учнів, учити коментувати хід розв’язання.  • виховувати інтерес до предмета.  обладнання: схеми, таблиці, індивідуальні картки, мультимедійна система комп’ютер.  тип уроку: урок засвоєння нових знань.  хід уроку  1.організаційний момент .  привітання.( слайд №1)  діти, до нас на урок сьогодні завітали гості. тож давайте привітаємо їх.  ми вам раді, люди добрі, і вітаєм щиро вас,  і запрошуєм ласкаво на урок в 4 клас.  автотренінг:   давайте згадаємо ваш автотренінг.  я – учень , я ходжу до школи. мене навчають вчитись, я все розумію, я хочу все знати.  2.а зараз реклама уроку (слайд №2)  урок має бути:   1.цікавим  2.навчальним  3.гарним  4 практичним  5.продуктивним ми будемо :   1.активними  2.розумними  3.дисциплінованими  4.уважними  отже якщо ми будемо такими, ми разом проведемо цікавий , творчий урок.  і урок у нас не звичайний. ви відкриєте для себе одну із таємниць мудрості. для цього потрібно наполегливо працювати й гідно пройти всі етапи уроку.  на вас чекає (слайд № 3)  • хвилинка каліграфії  • хвилинка швидкого обчислення із сюрпризом  • ситуація успіху  • проблемна ситуація  • засвоєння нових знань  • фізкультхвилинка  • коментоване розв’язання і  • перевір у сусіда  • застосування набутих знань  3.актуалізація опорних знань  • хвилинка каліграфії.  сядьте рівно , відкрийте зошити, згадайте правила письма і прописуємо число 29, яке складається з двох цифр 2 і 9.(запис ппз )  метод «мікрофон»  як ви вважаєте , чому на хвилинці каліграфії ми писали число 29?   що ще в житті може означати це число?   (дату народження,29 грн. може коштувати машинка, 29 учнів у класі, 29 метрів відстань від нашого класу до їдальні і т.д.)  добре впорались . рухаємось далі.  • хвилинка швидкого обчислення із сюрпризом.  покажемо , на скільки швидко і вправно у 4 класників працює «мозковий комп’ютер» . розв’язати приклади і знайти ключове слово – перевірку.  + 54408 - 48350 +2120  973 9405 1080  12 м 80 см. - 8м.07 см. 360 – 37 3600: 100  276*1 60: 3  відповіді числа: 3200, 55381 ,323,36,20,276,473,38945  л м д е ь ц о о  (молодець) (слайд № 4)  4.повідомлення теми уроку  пригадаймо, які і розв’язували на попередньому уроці? навести приклади.  створення ситуації успіху. (починається запис з ппз)  • на знаходження швидкості  • складіть обернену , щоб знайти відстань ( зупинка на записі)  діти а чи достатньо в нас знань щоб виконати це завдання?   (що таке обернена ми знаємо , а щоб знайти відстань у нас проблема) як розв’язати таку ? скажіть хто здогадався чим ми будемо сьогодні на уроці займатися? хто може назвати тему уроку? висловіть свої думки.  а що нам потрібно знати, щоб розв’язати нашу проблему? (знання попереднього уроку)послухайте чи так ми думали ( продовження запису ппз)  5.первинне сприйняття нового матеріалу.  давайте заглянемо в підручник сторінка 61 , адже це джерело знань і переконаємось іще раз в правоті наших думок.  читання хором висновку в підручнику.  застосуймо наші знання практично. діти я вам зараз назву рухомий об’єкт, а ви висловіть свої припущення з якою швидкістю вони можуть рухатись.  на сторінці 61 у підручнику № 391 за даними таблиці знайдемо відстані.  висновок: щоб знайти відстань, треба швидкість помножити на час.  фізкультхвилинка  віконце ми відкрили,  повітря запросили  до нашої кімнати, 

Популярно: Литература