Есть ответ 👍

І. спишіть, добираючи з дужок таке слово, щоб утворився стійкий вислів – фразеологічне словосполучення. поясніть значення кожного фразеологізму. накивати (п’ятами, руками), пекти (раки, млинці), скласти (книжки, руки), народитися (восени, в сорочці), вовчий (хвіст, апетит), зарубати на (носі, колоді), підставити (стільчик, ногу). іі. складіть і запишіть речення з двома фразеологізмами.

244
348
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Накивати п'ятами, пекти раки, скласти руки, народитися в сорочці, вовчий апетит, зарубай на носі, підставити ногу. я накивала п'ятами та й склаларуки,

Найбільше й найдорожче добро в кожного народу - це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, у яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.

Навчаючись з малих літ балакати, ми разом з тими словами, що доводиться їх запам'ятати, набуваємо й розуміння того, що ті слова визначають, чи назву якої речі, чи думку про що-небудь. Тобто, ми разом зі словами набираємося й розуму, набуваємо чужих думок, навчаємося самі думати й ті думки викладати словами.

Наші діти у свою чергу додають до здобутого від нас скарбу мови своїх вимовів того, що їм за свого життя довелося навчитися пере¬думати, пережити. Так і складається людська мова, що з кожним новим коліном все більше та більше шириться-зростає.

Популярно: Українська мова