Есть ответ 👍

50 ів! будь ласка, і написати невеликий роздум про митця в тоталітарній державі,висловивши ставлення до п. тичини як тонкого лірика й трибуна радянської ідеології

230
405
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Явважаю що  одним із визначальних аспектів дослідження історії xx ст. є вивчення особливостей розвитку культури в умовах становлення тоталітарних режимів. зіткнення інтересів тоталітарних ідеологій не лише спричинило жорстокі воєнні катаклізми новітньої доби, але й призвели до руйнування морально-етичних чи й загалом ціннісних орієнтацій суспільств і таких тоталітарних новотворів xx ст. можуть бути срср, нацистська німеччина, китай. у всякій тоталітарній ідеології народ і, зокрема, кожна людина розглядається не як унікальна і неповторна особистість, а лише як елемент однієї системи, чиї думки повинні бути повністю підпорядковані офіційній доктрині. тоталітарні режими вводять не лише заборони, але й вимоги, диктують громадянинові, що він повинен робити, як мислити, як виховувати дітей тощо. невід'ємними елементами тоталітаризму є всеохопна ідеологія, однопартійність   терористично-поліційна система і партійно-державна монополія в галузі комунікацій і економіки..  як не парадоксально, навіть нібито різні тоталітарні ідеології (наприклад, нацистська й комуністична) можуть виявляти абсолютно ідентичне ставлення до культури. ось кілька проявів тоталітаризму.

в народі кажуть : " хто не працює, той не їсть".

праця одна з найважливіших потреб людини. і не лише тому, що треба їсти. непрацююча людина, не приносить користі ні собі, ні іншим. її життя стає безглуздим та ледачим.ледар їсть чужий хліб. а це несправедливо! він  руйнує і тіло, й душу.

  щоб такій людині, треба його змусити працювати. тому, якщо хочеш щось отримати, зроби це, а не чекай від інших. 

Популярно: Українська література