Есть ответ 👍

Что такое сказка и пословица поговорка?

139
485
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

harvey2
4,5(35 оценок)

Пословица это нарродное законченная мысль, поговорка это народное не законченная мысль, сказка это выдуманный рассказ
ivoleg13
4,8(13 оценок)

Свою п'єсу « Матінка Кураж та її діти » Бертольд Брехт почав писати в 1938 році в Данії, а закінчив - в 1939 у Швеції. Дія п'єси розгортається під час тридцятирічної війни. В основу п'єси Брехт поклав повість «Детальний і дивовижне життєпис запеклою ошуканки і бродяги Кураж», написану Г. фон Гріммельсгаузеном в 1670 році.

Головними дійовими особами п'єси є: Анна Фірлінг (матінка Кураж), її сини - Ейліф і Швейцеркас, дочка - Катрін.

Основною темою твору, є тема війни. Війна, яка не щадить ні кого, яка робить людей злими і жадібними, вона змінює не тільки долі людей, але і долі цілих країн і континентів. Особливе місце в творі займає образ жінки-матері, яка служить цій війні.

Матінка Кураж стала тією війною, прийняла її лик, за що поплатилася життям своїх дітей. Вони загинули, бо не були схожі на матір. Ейліф був занадто непосидючий, Швейцеркас - чесним, Катрін - доброю.

У своїй п'єсі Б. Брехт протиставляє жадібність Матусі Кураж доброті її дочки Катрін. Вона, об'їхавши з матір'ю пів Європи, зуміла зберегти в собі людські якості. Дівчина не стала торговкою. Вона ціною власного життя врятувала місто і сотні тисяч людських життів. Це була смерть на благо.

Не менш емоційною була сцена загибелі Швейцеркаса. Анна Фірлінг щоб не видати себе не визнає тіло свого вбитого дитини і його просто викидають на смітник.

Втративши своїх близьких людей, Матінка Кураж не змінила роду своєї діяльності, її торгівля буде жити до тих пір, поки не закінчиться війна.

П'єса змушує задуматися про багато речей. Вчинки Анни Фірлінг багато в чому не зрозумілі і не приємні. Адже образ матері - це щось світле і чисте. Мати ніколи не зробить боляче своїй дитині, віддасть останнє для його благополуччя.

Б. Брехт хотів показати нам егоїстичний світ, де кожен сам за себе, де ніхто не протягне руку до , де кожен переслідує тільки свої корисливі цілі. Твір змушує задуматися про свою роль в суспільстві і відповісти на питання: «А який ти в ньому?».

Популярно: Литература