Есть ответ 👍

Звуко буквений аналіз слова люб'язно, пов'язана, слов'яни, дякую.

264
458
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Люб'язно-[л'у б й'а з н о]     пов'язана-[п о в й'а з а н а]           слов'яни-[с л о в й'а н и]           дякую-[д'а к у й'у]

відповідь:

дуже своєрідний, але типовий для українського села образ «народного радіо» вводить у сюжет повісті і. нечуй’левицький. мабуть, ви вже здогадалися, це —баба палажка, яка щороку збирає по селу мирян і водить їх до києва на прощу, щоправда, не всіх повертає додому, як це сталося з мелашкою. вона в «наймодерніший» спосіб лікує від пиятики омелька кайдаша: радить кайдашисі втопити в горілці цуценя, три дні квасити в тому зіллі оселедця, а потім напоїти ним… хворого. автор вкладає в уста кайдашихи емоційно знижену характеристику «народної цілительки» не випадково: «чорна, як сам чорт, ще перелякає мого чоловіка», адже омелько й справді побачив на ній чортячі роги, а чого варте її дивовижне нашіптування над ним: «хрест на мені, хрест на спині, уся в хрестах, як овечка в реп’яхах. помилуй його, безкостий марку, сухий никоне, мокрий миколаю! » іван нечуй’левицький присвятив цьому колоритному образу — бабі палажці та її одвічній суперниці бабі парасці — окремі оповідання, гумористичний струмінь у назвах яких, напевно, привабить читача прочитати їх на дозвіллі: «благословіть бабі палажці скоропостижно вмерти» і «не можна бабі парасці вдержатися на селі».

іван нечуй’левицький присвятив цьому колоритному образу — бабі палажці та її одвічній суперниці бабі парасці — окремі оповідання, гумористичний струмінь у назвах яких, напевно, привабить читача прочитати їх на дозвіллі: «благословіть бабі палажці скоропостижно вмерти» і «не можна бабі парасці вдержатися на селі».

пояснення:

Популярно: Українська мова