Есть ответ 👍

Кто что знает обыширные обем роботы мало времени 56. перепишіть, знімаючи риски. поясніть написання дієслів з не. 1. не/зітхай, а працюй, марно часу не/гай! (б. грінченко). 2. не/гайся у добрі. не/обізлися в горі (т. севернюк). 3. не/попадайся в сіть брехні (б. черепков). 4. я в ніжну душу не/впускаю страшну байдужості іржу (с. келар). 57. перепишіть прислів’я, на місці крапок дібрані з довідки дієслова з не. 1. за воду . 2. до чужого рота ворота . з. чужим добром 4. не полізеш у вогонь, то 5. вода в решеті 6. кисла яблуня солодке яблучко . 7. брехнею світ пройдеш, та назад довідка не вродить. не дякують. не забагатієш. не обпечешся. не застоїться. не вернешся. не приставиш. 58. перепишіть, уставляючи пропущені літери е (є) або и (ї) та знімаючи риски. поясніть написання особових закінчень дієслів. 1. щедрість материнських добрих рук ми ще у житті не/оцінили (д. луценко). 2. ти ріки повертаєш і зсува..ш гори. але дозволь почути, як ти з матір’ю говор..ш (д. чередниченко). 3. з ким ти поділ..ш вірную розмову? (л. боровиковський). 4. нехай не/ятрять прикрощі душі! нехай квітує щирість поміж нами (м. луків) 62. прочитайте. перепишіть, знімаючи риски. підкресліть прислівники разом із тими словами, з яким вони пов’язані за змістом. 1. на/пам’ять всі скаржаться, а на розум — ніхто. 2. на/пам’ять знаю, що склерозу не маю. 3. поглянь на/двір — знатимеш, який хазяїн. 4. хвалений борщ на/двір виливають. 5. зуби з язиком во- рогують, а живуть у/купі. 6. кожна курка у/купі своїй господиня (народна мудрість).

209
384
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


56 всі дієслова пишуться окремо(таке правило: не здієсловами пишеться окремо) 57  1 не дякують 2 не приставиш 3 не забагатієш 4 не обпечешся 5 не застоїться 6 не вродить 7не вернешся 58 1 не оцінили(не з дієсловами пишеться окремо) 2  зсуваєш,говориш 3 поділиш 4 не ятрять(не з дієсловами пишуеться окремо) 62 1   на память 2 напамять знаю(це все підкреслити) 3на двір 4 надвір виливають(підкреслити) 5 живуть укупі(підкреслити) 6 у купі

Ліщина – І відміна ⇒ жіночий рід, закінчення -а.

Додаткова інформація: іменники жіночого, чоловічого, середнього, спільного роду із закінчення -а, -я у називному відмінку однини належать до І відміни.

Популярно: Українська мова