Есть ответ 👍

(твір, возповідь) .як ти святкуєш новий рік? (5-7 речень) дпа

192
500
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Новий рік – моє найулюбленіше свято. напередодні мене завжди охоплює дивне відчуття, наче має статися щось радісне та чарівне. усюди святкова атмосфера, усі готуються до свята – вибирають красиві ялинки, купують різні фрукти, солодощі, готують подарунки для близьких. змалечку новий рік – це наче казка для мене.ми починаємо готуватися до святкування заздалегідь. прибираємо у домі, наряджаємо ялинку, прикрашаємо кімнати кульками, гі, красивими іграшками, святковими лампочками, свічками. мені дуже подобаються новорічні та різдвяні вінки з вітками хвої, яскравими стрічками та фігурками янголів. раніше я таке бачив лише у зарубіжних фільмах, а зараз ця мода дійшла й до нас.мама завжди готує для святкового столу щось незвичне, небуденне. я намагаюся не проспати момент приходу нового року під бій курантів. після останнього удару на вулиці починається феєрверк, який може тривати годину! кожного року до нас у гості приходять родичі та друзі. ми веселимося, проводимо різні конкурси, танцюємо, співаємо. це завжди дуже цікаво, проте я зазвичай рано засинаю. а вранці одразу біжу до ялинки, щоб подивитися, що мені подарували. особливо гарно, коли в новорічну ніч стоїть морозна сніжна погода. у вікнах усіх будинків мерехтять різнокольорові вогники. усі святкують та розважаються. мабуть, через те, що новий рік – це загальне свято, відзначати його так захопливо!

дієприкме́тник  (рос.  причастие,  .  participle) — форма  дієслова, що виражає ознаку предмета за дією або станом і відповідає на питання  який? яка? яке? які? дієприкметники можуть виражати ознаку предмета за дією, яку виконує предмет (активні дієприкметники) або яка на нього спрямована (пасивні дієприкметники). наприклад:   активу́ючий, зелені́ючий, за́мкнений, напи́саний, наро́джений, пожо́вклий, посиві́лий.

дієприкметник поєднує в собі деякі  граматичні  ознаки як дієслова, так і  прикметника, що відбито й в назві:   дієприкметник  буквально означає  прикметник, що діє, перебуває в дії. із дієслівних рис йому властиві такі: категорія часу  (теперішній  —  діючий,  сивіючий;   минулий  —  замерзлий,  посивілий),  категорія виду  й стану (доконаний  —  прочитаний;   недоконаний  —  народжуваний). вид дієприкметника залежить від того дієслова, від якого його утворено. порівняйте:   запланувати  —  запланований  (доконаний вид),  планувати  —  планований  (недоконаний вид). як прикметник, дієприкметник виражає ознаку предмета та змінюється за , числами та  відмінками. наприклад, дієприкметник  написаний  в однині матиме таку ж саму парадигму, що й прикметник твердої групи  зелений.

Популярно: Українська мова