belat1
03.03.2021 23:51
География
Есть ответ 👍

Основные части мирового океана( по 2-3 примера)

207
248
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:

javajaaripo
4,5(87 оценок)

Океаны (тихий, индийский, атлантический, сло) моря (красное, черное, саргассово, амундсена, охотское, аравийское) проливы (дрейка, магелланов, ормузский, скагеракк, малакский) заливы (гудзонов, мескиканский, персидский, бенгальский, обская губа)

Мирово́й океа́н — основная часть гидросферы, окружающая материки и острова. материки разделяют мировой океан на четыре большие части атлантический океан, индийский океан, тихий океан, северный ледовитый океан. части мирового океана - это моря, заливы, проливы. море – часть океана, отделенная от него островами или полуостровами, отличающиеся от океана свойствами воды, обитателями. залив – часть океана, в сушу. проливы – относительно узкая часть океана или моря, разделяющая два участка суши и соединяющая два смежных водоема.
2009tes
4,6(32 оценок)

Сатурн — шоста планета сонячної системи, яку ще називають «володар кілець».  планета отримала свою назву від імені давньоримського бога родючості.    розміром сатурн лише трохи поступаються юпітеру. планета відома з давніх часів, адже сатурн — один з найяскравіших об’єктів на нашому зоряному небі. це друга за величиною планета-гігант. найбільш примітним явищем сатурна вважаються кільця, що оперізують планету.   вони були відкриті ще галілеєм в 1610 році. сьогодні астрономам відомо про наявність 7 головних кілець.  кільця сатурна дуже тонкі. при діаметрі близько 250 000 км їх товщина не досягає і кілометра кільця сатурна, що з тисяч твердих уламків каміння і льоду, обертаються навколо планети зі швидкістю 10 км / с. навколо планети обертається 62 відомих на даний момент супутника. титан — найбільший з них, а також другий за розмірами супутник в сонячній системі (після супутника юпітера, ганімеда), який перевершує за своїми розмірами меркурій і володіє єдиною серед супутників сонячної системи щільною атмосферою.  супутник феба, на відміну від всіх інших, обертається в зворотному напрямку. середній діаметр сатурна становить 58000 км. незважаючи великий розмір, доба на сатурні триває всього 10 години 14 хвилин. один оборот навколо сонця відбувається майже за 30 земних років. планета складається з газів, водню в ньому 94%, а решта — в основному гелій. завдяки цьому, швидкості вітрів на сатурні вище, ніж на юпітері, — 1700 км / год. температура поверхні сатурна -188 градусів за цельсієм: це результат сонячної активності і власного джерела тепла. у центрі планети розташовується залізнокремнієве ядро, з домішкою льодів з метану, аміаку і води. унікальний сатурн ще й тому, що його щільність менше, ніж щільність земної води. на цій планеті постійно спостерігаються грандіозні шторми, видимі навіть із землі, і блискавками!

Популярно: География