nigap
14.12.2021 13:11
Литература
Есть ответ 👍

Прошу 1. назвіть основні естетичні принципи парнанської школи 2. які особливості поетичного синтаксису в .вітмена 3 .назвіть теми збірки ш.бодлера (квіти зла) 4. зясуйте , які риси властиві ліричному героєві віршів збірки в.вітмена (листя трави ) 5. дайте тлумачення поняття (сугестія) та наведіть приклад її використання у творах поетів-символістів

203
399
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Ashmalikova
4,5(19 оценок)

Ся подальша творчість вітмена була пов’язана, головним чином, з переробкою і доповненням збірки «листя трави». змінювалась композиція книги, але назва її залишалась постійною. відомо, що вітмен набирав свою книгу в друкарні власноручно. вона вийшла у зеленій палітурці, на якій було відтиснуте листя трави. імені автора ні на обкладинці, ні на титульній сторінці не вказувалося. до книги додавався портрет її автора: це був чоловік з бородою, у капелюсі набакир, у розстебнутій на грудях сорочці. прізвище автора можна було виявити лише десь на двадцять дев’ятій сторінці, один із рядків починався таким чином: волт вітмен — один із грубих, простих людей космосу.композиція збірки «листя трави» своєрідна. вона відкривається віршами, які вітмен називає «посвятами». але сучасний читач, відкриваючи збірку, знайомиться з віршем «себе я оспівую»: себе я оспівую — просту, окрему — програмний вірш. вітмен бачить себе співцем окремої особистості і безлічі людей, співцем тіла і душі. саме особистість поета об’єднує всі вірші, надає цілісності усій поетичній спадщині вітмена.основною думкою збірки «листя трави» є філософська думка про природну рівність усіх людей. поет звертається до образу трави як символу загальної рівності.тематика віршів різноманітна. цикл «діти » репрезентує інтимну лірику. сюди входить поема «я співаю про тіло електричне», вірші «з виру нуртівного океану», «жінка чекає на мене», «я вас чув, урочисто-мелодійні труби органа» тощо. у багатьох поезіях наполегливо проводиться думка про рівність, однаковість всіх людей. слово «ідентичність» — однаковість, тотожність — улюблене слово поета. ця думка знайшла своє яскраве втілення в рядках, присвячених неграм. поет засуджує рабовласництво. у поемі «я співаю про тіло електричне» він змальовує базар, де торгують рабами. продається «тіло» мужчини, а людина для вітмена — це диво. і тому немає у світі таких грошей, що б могли оплатити вартість людини.
Nesnayka228
4,7(89 оценок)

1. настя привлекла мальчика петьку тем, что она была одета абсолютно не по погоде (в летнее платье с бантом), она шла летящей походкой, периодически останавливаясь и глядя по сторонам. ей не было холодно, и ее взгляд был скорее любопытный, недели встревоженный, потому что она ничего в мире не знала. 2. она не знала таких реалий, как: пальто, насморк, луна, холодильник и многое другое. она не знала всего этого, потому что была не настоящей девочкой, а сделанной из снега, но превратившейся в девочку, одному старику-волшебнику.

Популярно: Литература