Есть ответ 👍

Добро любов та взаєморозуміння в українській родині( твір)

202
430
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


«цінності моєї родини - це взає. ми підтримуємо один одного, піклуємось один про одного.»«в моїй сім'ї головні цінності - це підтримка, віра та чесність. ми віримо один одному, віримо в щастя в родині, на правді ґрунтується наша родина. я люблю свою родину. вона найкраща.»«моя родина цінує працю інших: наприклад, якщо мої батьки зробили якісь гарні речі, ми будемо їх зберігати.»«в моїй родині цінується взаємоповага: коли хтось у біді - ми один одному.»«найголовніша цінність в моїй сім'ї - це взаєморозуміння. ми розуміємо один одного із одного слова, можемо фізично і духовно. саме тому ми - дуже хороша сім'я.»«я вважаю, що цінність моєї родини - це співчуття. ми завжди вислухаємо, підтримаємо.»«моя родина велика і дружня. вона для мене найкраща.»«моя сім'я - це моє серце, це моє щастя і його я втрачати не стану.»«ми поважаємо, поступаємось один одному. головне, що близькі поряд.»«ми поважаємо традиції нашої сім'ї.»«згуртованість, взаєморозуміння, підтримка, лагідність - ось наші цінності.»« ми найбільше цінуємо старшим, це дасть дітям повагу в майбутньому.»«по-перше, це здоров'я. також ми щирі і добрі.»«у моєї сім'ї є цінності: талант, найкращі батьки, взаємопідтримка.»«найголовніша цінність це - любов. я пишаюся своєю родиною. і бажаю іншим теж, щоб у них була така ж дружна родина.»« я не уявляю своєї сім'ї без дружби. ми любимо одне одного. я пишаюся своєю сім'ю.»«цінностями моєї родини є піклування про рідних, співчуття, підтримка і взаєморозуміння.»«у моїй сім'ї здавна були головними цінностями є гостинність та повага.»«я люблю свою родину: вона для мене є і радість, і здоров'я, і любов.»«я можу пишатися своєю родиною, вона дружна, розумна, працьовита.»«у моїй родині є гармонія та розуміння.»«цінності моєї родини це мир в сім'ї, ми ніколи не сваримося.»« я впевнений, що завжди у скрутну хвилину мене підтримають в родині. ось за це я ціную свою сімю.»«я в свої сім'ї шаную найбільше чесність, справедливість, і найголовніше, добро.»«цінності моєї родини - це вірність. радість - ми знаходимо добро і радість в будь-якій справі. «я дуже люблю свою сім’ю і ніколи не забуду, що вони зробили заради мене та нашої сім'ї.»«я ціную радісну сім’ю, щасливу.»«я вважаю, що в сім'ї всі мають бути рівними, щоб розуміли і любили один одного.» «люблю і поважаю свою родину, терпимість між нами, любов до батьків - це основа всіх чеснот.»

що таке слова? всього лише те, що є нам розуміти один одного. а що таке поезія? це стихія, в якій ми можемо висловлювати наші думки, не боячись осуду або нерозуміння. коли людину відвідує муза або приходить натхнення, його вже не втримати — енергія і рядки б’ють зсередини, виривають серце і просяться на папір.

і ось, натхнений людина бере в руки будь пише інструмент і починає творити. при цьому потоки необхідних слів лягають на аркуші в рівні стовпчики, підкреслюючи римою закінчення слів для співзвучності. але не тільки рима є в поезії, є ще й життя, людське життя, яка нас оточує або яку ми хочемо створити.

в основному, поезія це вірш. але часто під цим терміном розуміється все прекрасне, що нас оточує, що нас надихає на подвиги і додає нам мудрості. складно було б представити творчість таких великих діячів літератури, як пушкін, для якого віршований розмір і римовані рядки служили виразом власних емоцій, виходу своєї дикої енергії почуттів і незвичайного сприйняття реальності. а маяковський, для якого поезія стала «диригентської» паличкою в «оркестрі» духу людського, закликаючи їх на подвиги і показуючи їм реальність. ще й українські поети шанували римовані рядки, висловлюючи свої думки, прихованим змістом показуючи людям справжні обличчя тих, кому вони так сліпо і свято вірили. це і шевченко, і котляревський, і багато інших, які, "озброївшись" словом, несли в людські душі і серця мир і свято, показували жорстокість реальності і безмежну фантазію людського розуму.

завдяки поезії, люди можуть і виразити, і прийняти багато чого, що в їм життя не дає спокою і ятрить серце. але не кожному дано словом, як яким-небудь знаряддям праці, тільки дійсно гідні здатні римами і рядками розпалити в душах людей багаття пристрасті і міць духу.

Популярно: Українська література