Есть ответ 👍

Скласти розповидь про коника-стрибунця

299
442
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

pigurska
4,7(100 оценок)

я – коник-стрибунець. я мешкаю в степовій країні густих трав разом із жуками, жабками, ящірками, мушками, бджілками, осами. люблю ласувати зеленню, грітися на сонечку, перелітати зі стеблини на стеблину. а мої крильця в цей час виблискують різними барвами.

якось я почув пісню жайворонка. вона так мене зачарувала, що я почав мріяти про те, щоб навчитися співати. відтоді я прислухався до кожної комашки, але не зміг повторити жодної їхньої пісеньки. навіть мурашка – і та вміє співати за вусиків, а хрущ – за крил. я геть засумував… невже я ніколи не навчуся співати?

і лише мудрий цвіркун зрозумів, у чому справа. виявляється, що насправді співати я можу! і жоден мешканець густих трав не здогадається, як саме я створюю свою власну пісеньку.

p. s. коли ти будеш гуляти разом із татом і мамою в країні густих трав, то зможеш розпізнати всіх її мешканців за їхніми пісеньками. і серед лугового хору почуєш мене – голос співака-стрибунця.

    у зеленій травичці високо стрибає коник–стрибунець він маленького розміру. кольору зеленого, мов листочок. коник має шість ніжок. на голівці двоє . він видає цікаві звуки у траві. кажуть, що він має чудову скрипку.

Примечательна одна подробность. фонвизин ни словом не обмолвился о том, был ли главный положительный герой его комедии помещиком. в уста стародума вложена автором знаменательная фраза: “угнетать рабством себе подобных беззаконно”. правда, как показывает общая идейная направленность "недоросля", понятие “рабство” в сознании фонвизина не покрывало собою понятия крепостного // и тем не менее чрезвычайно характерно, что, заботясь о благосостоянии своей племянницы, стародум не связывает его с владением крепостными душами.  через стародума высказывает свои мысли,свое отношеие к произошедшему. стародума можно рассматривать, как образ собирательный, воплощавший в себе не только черты самого фонвизина, но и тех современников его, для которых к петровской “старине” была своеобразной формой неприятия екатерининской “новизны”. уже последующему поколению было ясно, что созданный фонвизиным образ уходит своими корнями в действительность. прототипы ему отыскивались и среди сподвижников петра i, и среди ближайшего окружения фонвизина. // 

Популярно: Литература