Есть ответ 👍

Рассказ об олимпийских играх в 776 году до н. э. от имени участника напишите спорт метание копья.

168
308
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Arino4ka7381
4,7(91 оценок)

Первые олимпийские игры прошли в 776 году до нашей эры. нам известно имя первого победителя. короибос – атлет из города-полиса элиды. 9 видов спорта бег, борьба, прыжки в длину, метание копья, метание диска - пентатлон кулачный бой, езда на колесницах, верховая езда, панкратион.в преддверии этого праздника прекращались все распри и войны. никто не имел права вступить на территорию олимпии с оружием. нарушителя ждал суровый штраф - двадцать семь килограммов чистого серебра! в новое время первые олимпийские игры прошли в 1896 году в афинах, в греции участвовало 14 стран, 245 спортсменов на олимпийских играх были представлены 9 видов спорта: лёгкая атлетика, гимнастика, плавание, поднятие тяжестей, борьба, фехтование, велосипедные гонки, теннис.
TigrNavigator322
4,4(53 оценок)

Важливе значення для розвитку місцевого самоврядування в Україні мало магдебурзьке право, що поширюється на українські міста із сер. XIV ст. і передбачало надання міській громаді право здійснювати місцеве управління, запровадити модель місцевого самоврядування на зразок управління німецьким містом Магдебургом і в ряді документів отримало назву німецького чи саксонського права. Це питання є предметом досліджень відомих дослідників В. Антоновича, М. Владимирського-Буданова, А. Грицкевича, К. Камінської, О. Кістяківського, С Соханевича, А. Яковлєва, Я. Юха та ін. Роль і значення магдебурзького права, яке упродовж століть визначало статус європейських міст, істориками кожної доби оцінювалось по-різному, виходячи з певних політичних і філософських переконань.

Магдебурзьке право (Jus Theutonicum Magdeburgense, Sachsischas Weichbild або Magdeburger Weibildrecht) у більшості досліджень визначається як середньовічне міське право, за яким міста частково звільнялись від центральної адміністрації (королівські) або влади феодала (приватні) та створювали органи місцевого самоврядування. Воно було започатковане привілеями 1188 р., отриманими німецьким містом Магдебургом від архієпископа — власника міста77. Водночас нерідко зазначається, що врядування середньовічних міст на підставі магдебурзького права — перша історична форма місцевого самоврядування.

Магдебурзьке право—це збірник законів, що виник у кін. XIII ст. із "Саксонського Зерцала" і магдебурзького міського шеффен-ського права. Це особливе міське право з'являється в Німеччині після ознайомлення німецьких імператорів, які здійснювали походи в Італію. Оттон Великий заснував на Одері, Ельбі, За-але саксонські міста за зразком міст римських там. де люди з'їжджалися на торги і ярмарки: це місце позначалося особливим знаком "Weichbild"78.

Спочатку ці міста були безпосередньо підпорядковані королівській владі, згодом звільнившись від неї, Weichbild означає магдебурзьке міське право. Стародавнє магдебурзьке право шеффенів із Саксонським Зерцалом, Саксонським вейхбільдом та Іншими збірниками права стало основою цивільного І карного законодавства, судоустрою і судочинства в середньовічної Німеччини. У прусських володіннях німецького ордена Магдебурзьке право шеффенів під назвою хелминського права перетворюється на основний закон країни і зберігається до XVII ст.

Популярно: История