Есть ответ 👍

Написати твір що символізує змія. будь ласька іть

272
351
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:


Могу просто подсказать, что может символизировать змея. это может быть извилистая дорога, подлые люди, что-то в этом стиле.

Змія  — дуже давній та складний символ, який зустрічається майже у всіх культурах світу. у різних народів та у різних релігіях  змія сприймається по-різному. у багатьох народів змія є символом первинних сил природи, зокрема грому та блискавки, також часто асоціюється з водою та плодючістю (плодючістю землі та вагітністю жінки). змія, згорнута в кільце (або та, що пожирає свій хвіст) є символом вічності та циклічності розвитку світу. в той же у деяких давніх народів змія втілювала  зло  та  хаос, була антагоністом добрим богам. у європейській традиції змія є символом гріхопадіння,  диявоал, уособлює зло, підступність та руйнування. це насамперед пов'язано з  християнством, змієм-спокусником з  біблії. але в той же час змія є символом мудрості та знань. також вона з давніх часів уособлювала зцілення, змія що обвиває чашу є емблемою лікарів і в наш час.суперечливість різних уособлень змії може бути пояснена прямо протилежними якостями цих тварин. отрута змії може вбити, але з іншого боку є лікарським засобом; змія тривалий час може лежати нерухомо, а може здійснити блискавичний стрибок. крім того форма тіла змії може бути дуже мінлива: (змія може згортатись у формі кола, спіралі, приймати хвилеподібну форму). в  японії  змія називається  хебі  . в японській міфології вона постає як величезна отруйна змія, або істота, що має риси як змії так і людини.  хебі  використовується інколи як персонаж в аніме або манзі, де зображується зазвичай або як хижак, або як істота «гостра на язик».змія також символ лікарів.

«двадцять залі»  — рень і завгородній! вийдіть з класу! скоро ви корову на урок ! зрив-щики дисципліни! порушуєте мені навчальний процес! я на вас директору скаржитись буду! — галина сидорівна вся аж кипіла (здавалося, що в неї навіть пара йде з рота).  ми покірно потеліжилися за двері.  у коридорі ява розстебнув сорочку, нахилився, і собакевич вискочив з його пазухи на підлогу й заметляв хвостом, ніби нічого не сталося.  — теж іще! —докірливо сказав йому ява. — не міг . не тебе ж питали, а павлушу, чого вискочив, як пилип з конопель?   собакевич винувато схилив голову набік. мабуть, він зрозумів, що підвів нас.  друзі прив'язали до шиї собакевича дзвінок і відпустили гуляти. притулившись до стіни сараю, хлопці почули таку розмову:   бурмило: воно-то, конешно,   книш: зате подаруночок матимеш від німців хіба ж такий! на десять років   бурмило: ги-ги!   книш:   бурмило: а що ж,   книш: має бути двадцять залі аякі бронебі р-раз — і нету! будьмо!   чути дзенькіт склянок, — мабуть, книш і бурмило випивають.  книш: купимо в києві, що треба, і за діло!   бурмило: сам не можеш?   книш: якби я мав час і якби плавав так, як ти, я б взагалі без тебе обійшовся.  бурмило щось прохарамаркав, ми не розібрали ані слова.  книш (роздратовано): хрест-навхрест! треба хапати момент, а це ж так удачно; що мене посилають з цією екскурсією шкі  бурмило: ну, гаразд! завербував.  книш: тільки ж — нікому-нікому! жодній живій душі. бо —як дові  бурмило: щоб я бога не бачив! що я — маленький! це ж таке ді  книш: ну, до завтра!   і все. запанувала тиша. певно, книш і бурмило вийшли з сарая.  проте хлопці нічого не встигли вирішити, бо собакевич, гасаючи по шкільному подвірю, зірвав навчальний процес: всі подумали, що звук від його дзвінка — то шкільний дзвоник, і помчали з уроків. галина сидорівна розлютилася й відмовилась брати хлопців на екскурсію до києва.  короче говоря, галина сидоровна отказалась брать их на экскурсию в киев.

Популярно: Українська література