Есть ответ 👍

Укажите, какие причины вызвали: 1. завоевательные походы монголо- татар на русь и в западную европу. 2. быстрое завоевание земель монголо – татарами. а. жесткая дисциплина монголо- татар б. стремление расширить свои владения за счёт завоеваний в.отсутствие единства княжеств г. необходимость расширения пастбищ д. возможность обогащения в результате походов е. княжеские усобицы.

224
234
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Chamomilla1
4,4(24 оценок)

рассмотрим вопрос по предмету .

1.              причинами были – б, г, д.    монголо-татары стремились расширить свою территорию. территория расширялась за счет того, что отбиралась земля в соседних странах. у них было много животных, которым нужны были пастбища. также причиной было обогащение, которое приносили военные походы.

2.            причиной выступали – а, в, е. здесь причинами выступают жесткий порядок, который был у завоевателей. также причиной было то, что не было единства в княжествах. 

Шишеа
4,7(95 оценок)

Відповідь:о́льща, Респу́бліка По́льща[4][5] (пол. Polska, Rzeczpospolita Polska) — держава в Центральній Європі, унітарна парламентська республіка, що має у своєму складі 16 воєводств. Польща має державний кордон із сімома країнами Європи: на північному сході вона межує з Росією (Калінінградська область) та Литвою, на сході — з Білоруссю та Україною, на півдні — з Чехією та Словаччиною, на заході — з Німеччиною. На півночі Польща омивається во ійського моря. Столиця Польщі — місто Варшава.

Площа Польщі становить 312 696 км²[6][7], населення становить близько 38 млн осіб, вона є дев'ятою державою Європи за площею та восьмою за населенням. Близько 61 % населення проживає в містах, найбільшими серед яких є Варшава, Краків, Лодзь, Вроцлав та Познань[8]. Офіційною мовою є польська.

Польща — індустріально-аграрна країна. Основою польської економіки є промисловість, а саме машинобудівна, металургійна, гірнича та хімічна промисловість. Вагому роль відіграє й сільське господарство: країна є великим виробником картоплі, пшениці, яблук та хмелю, розвинене свинарство, птахівництво та скотарство[8]. Грошовою одиницею є злотий.

Польська держава виникла наприкінці І тисячоліття н. е. 1569 року в місті Любліні укладали угоду, результатом якої стало об'єднання Польського королівства та Великого Князівства Литовського в єдину федеративну державу — Республіку Двох Націй, більше відому як Річ Посполита. Об'єднана держава проіснувала до кінця XVIII століття, коли землі Речі Посполитої були розділені між Росією, Австрією та Пруссією. До 1918 року польські землі входили до складу Росії, Австро-Угорщини та Німеччини. Після закінчення Першої світової війни Польщу проголошено незалежною державою. Офіційною датою проголошення незалежності вважається 11 листопада 1918 року.

Польща є членом багатьох міжнародних організацій, зокрема ООН, МВФ, Європейського союзу, НАТО, ОБСЄ, Ради Європи тощо.

Популярно: История