Есть ответ 👍

Сравните два типа экономики – рыночной и смешанной. В чём их отличия и сходства?

163
336
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Рыночная экономика предоставляет свободу организации производства товаров, кроме запрещенных законом, свободу выбора покупок. Рыночная экономика характерна доминированием частной собственности при равноправии видов собственности; активным учётом спроса и предложений, Фактически в экономически развитых странах преобладает смешанный тип экономической системы. Так рыночный тип с примесью командного отличается от рыночной экономики тем, что государство пусть и не вмешивается в хозяйственные процессы (не устанавливает цен, планов производства), но влияет на развитие экономики через налоги, таможенные пошлины и др.

ответ:Що переховував Монтег у вентиляційній трубі своєї кімнати?

б) зброю.

Зі світу, де живе Ґай Монтег із твору Р. Д. Бредбері «451° за Фаренгейтом», майже зникли:

а) емоції.

Символи механізації людства, описані Бредбері: телевізори, стереофонічні системи, механічні пси, радіовтулки "черепашка", рушниці з автоматичним націлюванням.

Сенс назви роману "451° за Фаренгейтом": це температура, при якій папір починає горіти і символізує спалювання книг.

Кларіса вважає, що Монтег не схожий на інших пожежників, оскільки він проявляє інтерес до книг і поставляє запитання про їх значення.

Герої за даними цитатами:

Місіс Фелпс.

Гай Монтег.

Кларіс.

Фабер.

Гай Монтег.

Мілдред Монтег.

"Доля книги у ХХІ столітті":

У ХХІ столітті книга зіткнулася з великими викликами. З появою електронних пристроїв і Інтернету, доступ до інформації став надзвичайно простим і швидким. Це призвело до змін у сприйнятті книги як носія знань. Багато людей перейшли на електронні формати книг, вірячи, що це зручніше та екологічніше. Однак, треба зрозуміти, що книга не просто набір слів, а символ культури, спадщина попередніх поколінь, джерело натхнення та вікно до світу. І незважаючи на технологічний прогрес, книга має свою унікальну цінність і неповторний досвід читання. Вона надає можливість зануритися в глибину історій, розширювати свій світогляд та розвивати імагінацію. Тому важливо зберегти і вшанувати книгу як невичерпне джерело знань та культури в ХХІ столітті.

Объяснение:

Популярно: Другие предметы